Świat 

Split Club Lwów – lwowskie centrum rozrywki

Są takie miejsca na mapie każdego turystycznego miasta, które można określić mianem „kultowych”. Jeśli szukacie takiego we Lwowie, to wybierzcie Split Club.

Mimo, że nazwa może mylić, wydaje się bowiem że mamy do czynienia z klubem muzycznym to jednak Split Club to przede wszystkim wykwintna restauracja.

Czego możemy się tam spodziewać?

Powiedzieć, że Split to miejsce z nowoczesną kuchnią to jakby zupełnie nic nie powiedzieć. Lokal ten zasługuje na miano najbardziej zaskakującego dla kubków smakowych. Mamy ochotę na świeże owoce morza? Nie ma problemu, dostaniemy je podane w przepiękny dla oka sposób na dymiącym talerzu.
A może wolicie kuchnię francuską w połączeniu z oryginalnymi galicyjskimi smakami? Barszcz Ukraiński z lodami i czipsami bekonowymi to po prostu niebo w gębie, a to tylko początek „szalonego” menu w karcie Split Club.

oqEdfhaJVbMskc5DIvtFGeOj1rCL6BZM11FIzxm.jpg

oqEdfhaJVbMskc5DIvtFGeOj1rCL6BZM01FIzv2.jpg

Talerz to jednak nie wszystko…

Split Club to nie tylko restauracja, ale właściwie lwowskie centrum rozrywki. W jednym miejscu, w obrębie jednego budynku znajdziemy również salę karaoke oraz show bar.
Ta pierwsza zaskoczyć może przede wszystkim technologią. Ze świecą bowiem szukać takich miejsc na mapie nawet najbardziej rozrywkowych miast. Kilkanaście mikrofonów, kilka ekranów, nagłośnienie rodem z największych sal koncertowych i oświetlenie, które powoduje, że każdy śpiewający staje się choć na chwilę muzyczną gwiazdą.

Jako fani Lwowa polecamy to miejsce z całą stanowczością.

źródło:

https://www.split.lviv.ua/pl.h…

Related posts

Leave a Comment