Marcin Miller szczerze o polityce i religii. Lider BOYS kompletnie zszokował Kubę Wojewódzkiego [VIDEO]

Kuba Wojewódzki i Marcin Miller fot. screen youtube.com/tvnpl

Kuba Wojewódzki i Marcin Miller fot. screen youtube.com/tvnpl

Miałbyś ochotę napisać piosenkę „jestem szalony, idę na wybory do parlamentu europejskiego”? – to pytanie jakie usłyszał Marcin Miller. Lider zespołu Boys choć rzadko opowiada o polityce, tym razem zdecydował się wyrazić swoje zdanie, czym kompletnie „zatkał” Kubę Wojewódzkiego.

Jestem wierny swoim zasadom i zawsze mówiłem, że w politykę nie będę się pchał i o wierze nie będę mocno dyskutował, bo może się zemścić. To wiem, że z polityką się nie wygra, a z rządem … przepraszam, a religia to jest temat tabu… – stwierdził muzyk.Nie ta wypowiedź była jednak najważniejsza w całym przekazie. Zaledwie chwilę później, po słownej prowokacji ze strony Kuby Wojewódzkiego, który stwierdził, że Miller twierdzi, iż rząd jest za bardzo powiązany z religią, ten odpowiedział krótko – ale dobrze płaci.

Kontra kompletnie zaskoczyła „Króla TVN”, który ewidentnie nie wiedział co odpowiedzieć. Dopiero po kilku sekundach doszła do niego informacja, iż Marcinowi Millerowi chodzi o imprezy telewizyjne organizowane przez Telewizję Publiczną, na które wydawane są ogromne środki finansowe.

Źródło: Youtube.com/TVNpl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *