Marcin „Różal” Różalski zmasakrował LGBT: „Nie idę ze swoją kobitą, ona w stringach, a ja z fujarką zasłoniętą tylko liściem”

Marcin "Różal" Różalski fot. screen youtube.com/wrealu24tv

Marcin "Różal" Różalski fot. screen youtube.com/wrealu24tv

LGBT, niech sobie będą, mi oni nie przeszkadzają naprawdę, niech sobie idzie za rękę chłop z chłopem, dziewusia z dziewusią. Niech sobie dadzą przyjacielski pocałunek, nie przeszkadza mi to. Co mi przeszkadza? – mówił Marcin „Różal” Różalski komentując afery ze środowiskami LGBT w tle.

Popularny zawodnik sportów walki w bardzo dosadny sposób wypowiedział się na temat marszów równości, które odbywają się w całym kraju. Jego zdaniem środowisko osób LGBT powinno bardzo mocno zastanowić się, w jaki sposób prezentuje swoje poglądy.Przeszkadza mi to obnażanie się, te ich parady z genitaliami na wierzchu, gdzie ja idę na przykład ze swoim pasierbem i on to musi oglądać. Mi to nie pasuje, bo ja jako heteroseksualny facet nie idę ze swoją kobitą, nie idzie ona w stringach, a ja z fujarką zasłoniętą tylko liściem i nie smyram jej po tyłku. My to robimy w domach, niech oni też robią to w domach, wiesz o co chodzi – stwierdził.

Zwróć uwagę, czego oni chcą. Oni chcą równouprawnienia, żebyśmy ich traktowali normalnie, jak wszyscy wszystkich, ale oni powodują sami swoim zachowaniem, że robią z siebie samych debili. Jeżeli oni żądają specjalnych hosteli dla siebie… – dodał.

Jako przykład złego wykorzystania postulatów, Marcin Różalski przedstawił historię przyjmowania działacza LGBT do nowej pracy.

Ale Ty go nie przyjmiesz do pracy, to on (LGBT – red.) robi za to awanturę, robi z siebie człowieka nieszczęśliwego, to za przeproszeniem, ale o ch*j im chodzi? Chcą żebyśmy traktowali ich normalnie, a swoim zachowaniem sami robią z siebie debili – podsumował.

Źródło: Youtube.com/wRealu24 / Telewizja Superstacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *