Robert Makłowicz odważnie o legalizacji marihuany. ”To jest absurd i hipokryzja!”

Robert Makłowicz fot. screen youtube.com/canabisnewstv

Robert Makłowicz fot. screen youtube.com/canabisnewstv

To jest taka hipokryzja i taki absurd! Wystarczy pojechać do Czech i zobaczyć, jak ten problem został tam rozwiązany – mówił Robert Makłowicz komentując temat legalizacji marihuany w Polsce.

Kucharz, biznesmen oraz prowadzący programy telewizyjne nie ukrywa, że jest zdecydowanym zwolennikiem legalizacji marihuany w Polsce, nie tylko w kontekście lekarskim. Jako przykład podaje inne kraje Europy, które po wielu latach zdecydowały się na zmiany w prawie i okazało się to „strzałem w 10”.Nie oszukujmy się, jeśli ktoś ma zapalić to i tak zapali, ale skąd on wie, skąd pochodzi to co on kupuje? To jest taka hipokryzja i taki absurd! – mówił.

Jeszcze raz mówię, wystarczy spojrzeć na Czechy. Tam jest mądrzejsze prawo. Wystarczy, że Polscy politycy pojechali, tam nie jest daleko, niech zobaczą jak to wygląda – dodał.

Zdaniem Makłowicza problem powstał w momencie, gdy bardzo silnie zaczęło działać lobby monopolowe. Wówczas to politycy zostali namówieni przez producentów, aby uznać marihuanę za nielegalną, choć nie ma żadnych badań które wskazywałyby, że jest to środek bardziej „niebezpieczny” od alkoholu.

Źródło: Plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *