To nie żart! Mieszkankom tej wyspy non stop rosną piersi! Duże cycki rozmiarem D to już standard

Japonka w bikini fot. instagram.com

Japonka w bikini fot. instagram.com

To nie żart, a wyniki konkretnych statystyk pochodzących z danych sprzedażowych opublikowanym przez firmę Triumph. Według nich od 1980 do 2018 piersi Japonek zdecydowanie się powiększyły i stale rosną. Sprzedażowym hitem są staniki w rozmiarze D i większym.

Jak twierdzą eksperci analizujący badania, w ciągu niecałych 30 lat procent sprzedaży biustonoszy w rozmiarach D i większych wzrósł z 4.5 do ponad 50. To oznacza, że tak obfite piersi stają się normą wśród japońskich kobiet. Co więcej, w najbliższych latach ten wynik jeszcze bardziej się poprawi.Jak twierdzą eksperci analizujący badania, w ciągu niecałych 30 lat procent sprzedaży biustonoszy w rozmiarach D i większych wzrósł z 4.5 do ponad 50. Obecnie takowe zakupy dokonuje dokładnie 53.1 procent kupujących. To oznacza, że tak obfite piersi stają się normą wśród japońskich kobiet. Co więcej, w najbliższych latach ten wynik jeszcze bardziej się poprawi.

Czy jest jakieś naukowe wytłumaczenie, które mogłoby potwierdzić fakt „rozrostu” piersi kobiet zamieszkujących Japonię? Część naukowców twierdzi, iż może to być bezpośrednio związane z dietą i trybem życia. Od wielu lat w kraju kwitnącej wiśni istnieje moda na dietę bogatą w białko i składniki odżywcze, co może wpływać na powiększanie się biustów.

Źródło: Soranews24.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *