Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy ze zdrowiem! Przyjął już „namaszczenie chorych”

Krzysztof Krawczyk fot. Wikimedia Commons

Krzysztof Krawczyk fot. Wikimedia Commons

Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych – przyznaje z bólem Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz nie ukrywa, że w ostatnim czasie mocno podupadł na zdrowiu.

Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości – mówił Krawczyk w rozmowie z dziennikarzami Super Ekspresu.Jak informuje sam zainteresowany sakramentu udzielali Krawczykowi księża oblaci z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Grotnikach pod Łodzią. Od wielu lat piosenkarz jest zaprzyjaźniony z duchownymi i angażuje się w występy podczas uroczystości religijnych.

Tak, to cudowni kapłani. Nigdy nie odmówili mi pomocy. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował. Mocno wierzę, że Chrystus to nie tylko Pan, Nauczyciel, ale Przyjaciel, który bezinteresownie jest, bezinteresownie pomaga – przyznał.

W rozmowie Krzysztof Krawczyk wspomniał sytuację, która pozostanie w jego pamięci na całe życie. W trakcie pogrzebu jednego z księży został poproszony o odśpiewanie specjalnej pieśni.

Jego przyjaciel poprosił w testamencie, abym zaśpiewał na jego pogrzebie „Barkę”. I tak się stało. Ze wzruszeniem zaśpiewałem tę pieśń i jeszcze dwie inne – wspominał piosenkarz.

Źródło: SE.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *