Margaret chce odejść z kościoła. Powód? Według niej kościół zabraniał się jej masturbować… „Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”

Margaret . Fot: YouTube

Margaret . Fot: YouTube

To są problemy celebrytek i piosenkarek w Europie. Popularna Margaret stwierdziła, że w najbliższym czasie planuję dokonać apostazji. Powód jest żałosny. Artystka żali się, że musiała spowiadać się z masturbacji…

O swoich planach związanych z Kościołem piosenkarka poinformowała w wywiadzie dla magazynu „Playboy”. Piosenkarka zdradziła, że chodziła na Msze święte, bo była do tego „przymuszana”, jednak miała problem z podejściem Kościoła do cielesności.„Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did.”

„Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane” – powiedziała na łamach „Playboya”.

Jak się okazuje artystka oświadczyła, że z tego właśnie powodu planuje wkrótce dokonać apostazji. No to gratulujemy, rzeczywiście powód jest niezwykle istotny. Nie mogłaś się zaspokajać we własnym zakresie…

Źródło: wp.pl/ Playboy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *