Wiemy ile zarabia Robert Lewandowski. W godzinę bogaci się o ponad 30000 zł! Polak to prawdziwy bogacz!

Robert Lewandowski zarabia miliony złotych miesięcznie! Fot. Instagram

Robert Lewandowski zarabia miliony złotych miesięcznie! Fot. Instagram

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników świata oraz najpopularniejszym, polskim sportowcem na świecie. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium zarabia prawdziwą fortunę. Te kwoty szokują!

Dziennikarze „SuperBiznesu” sprawdzili ile najbardziej rozpoznawalni Polacy muszą pracować na 500 plus. Wśród wielu celebrytów i sportowców znalazła się niekwestionowana gwiazda reprezentacji Polski i Bayernu Monachium – Robert Lewandowski.Jak się okazuje , z samego kontraktu z Bawarskim klubem, Robert ma zagwarantowane rocznie 15 milionów euro czyli ponad 65 milionów złotych!

Jeżeli dodamy do tego liczne kampanie reklamowe, przez swoją ogromną rozpoznawalność potrafi zainkasować nawet 2 miliony złotych za jedną.

Według najnowszego notowania tygodnika „Wprost”, majątek Roberta Lewandowskiego wyceniany jest na 353 miliony złotych. Pozwala to gwiazdorowi reprezentacji Polski plasować się na 13. miejscu w rankingu 40 najbogatszych Polaków przed 40.

Jeden z najlepszych napastników na świecie o pół tysiąca złotych, zgodnie ze skrupulatnymi wyliczeniami „SuperBiznesu” bogaci się co 50 sekund.

Oj jego seksowna żona – Anna Lewandowska na zakupach, może sobie poszaleć!

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *