Absurdalny pomysł Panny Młodej! Zażądała takiego „prezentu”… Wesele na 4 dni przed terminem

Udało nam się zaoszczędzić 15 tys. funtów. Nasz wymarzony ślub to koszt 60 tys. – łącznie z przelotami na wyspę Aruba. Wszystko, o co prosiliśmy, to mała pomoc ze strony naszych przyjaciół – pisała kobieta, opisując swoje wspomnienia na jednym z portali internetowych.

Najważniejszą kwestią jest wspomniana „mała pomoc”. Okazuje się, że każdy gość, który miałby przyjść na wesele, musiałby wcześniej wpłacić na konto państwa młodych 1200 funtów. Przelew był swoistego rodzaju biletem wstępu na to wydarzenie.Powiedzieliśmy to jasno, że jeśli nie możesz dołożyć się do naszego ślubu, to nie jesteś na niego zaproszony. To impreza, która wydarza się tylko raz w życiu – skarżyła się niedoszła panna młoda. Okazało się bowiem, że na taki „prezent” zdecydowało się zaledwie 8 osób.

Internauci nie pozostawili suchej nitki i bardzo dosadnie skomentowali jej żądania. „Oszałamiające i oburzające” to jedne z najczęściej przewijających się słów, komentujących żądania jakie postawiono przed gośćmi.

Chciałam przez jeden dzień czuć się jak Kim Kardashian – podsumowała rozżalona kobieta, która nadal twierdzi, iż jej pomysł był czymś zupełnie normalnym.

Źródło: Kobieta.WP.pl

1 thought on “Absurdalny pomysł Panny Młodej! Zażądała takiego „prezentu”… Wesele na 4 dni przed terminem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *