„Różal” ostro o organizacjach LGBT! „Całe środowisko jest tak k… tępe! Tam jest k… pełno tępaków!”

Marcin Różalski fot. youtube.com/dsfboxing

Marcin Różalski fot. youtube.com/dsfboxing

Najgorsze jest to, że całe te środowisko (red. organizacje LGBT) jest tak k…. tępe i tak tam jest k…. pełno tępaków – mówił Marcin „Różal” Różalski dementując kłamstwa dotyczące jego wcześniejszych rzekomo homofobicznych wypowiedzi medialnych.

Zawodnik sztuk walki kilka tygodni temu stał się jedną z najczęściej cytowanych osób w całej Polsce. Chodziło o jego udział w kontrmanifestacji przeciwko Marszowi Równości w Płocku. Jego wypowiedzi zostały jednak mocno zniekształcone, przez co, całkowicie zmieniły swój sens.To jest nieprawda! W żadnej swojej wypowiedzi nie powiedziałem, że jestem homofobem, przeciwny transseksualistom, transwestytom, lesbijkom itd. – komentował popularny Różal.

Jednocześnie, sportowiec jeszcze raz podkreślił, iż jego zdanie wyrażane jest wyłącznie wobec ludzi, którzy znajdują się we wszelkiego rodzaju organizacjach LGBT.

Ja będąc heteroseksualnym mężczyzną i mając heteroseksualną kobietę nie chodzę po mieście i nie obnażam się, nie staram się zainteresować wszystkich tym. Siedzimy w knajpie i co? Ja wyciągam gałę, żeby teraz kobieta zaspokajała mnie oralnie? Nie! A oni chcą na siłę to eksponować. Mi to jest niepotrzebne – stwierdził.

Znam wielu ludzi homoseksualnych i oni sami się z tym nie utożsamiają – dodał.

Źródło: Youtube.com/myMMApl / 4Mens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *