To będzie walka 1000-lecia! „El Testosteron” Najman wchodzi do klatki z Bonusem BGC na gali FAME MMA 5 [WIDEO]

Marcin Najmna fot. screen youtube.com/famemmatv

Marcin Najmna fot. screen youtube.com/famemmatv

Aż trudno nam określić słowami, jak „wielkie” wydarzenie czeka nas już niedługo, bo 26 października w hali Ergo Arena. W octagonie na przeciwko siebie staną „wielcy” wojownicy mieszanych sztuk walki, a mianowicie Marcin „El Testosteron” Najman i Piotr Witczak znany jako Bonus BGC.

O walce obydwu „freaków”, bo raczej nie można ich pełnoprawnie nazywać sportowcami, mówiło się już od kilku tygodni, jednak dopiero przed kilkunastoma godzinami zostało to potwierdzone przez włodarzy federacji FAME MMA. Pojedynek już został określony przez internautów jako zestawienie „przegrywów” jednak pewnym jest, że przez ich popularność i rozpoznawalność, przyniesie właścicielom organizacji ogromne pieniądze i rozgłos.O tym, jak „wartościowa” będzie ta bójka niech świadczy fakt, iż Bonus BGC to zawodnik twierdzący, iż trenował MMA w … Norwegii, a dokładniej w i tu cytat „jakimś klubie, Gym … Trondheim Gym MMA”.

O Marcinie Najmanie powiedziano do tej pory już tak dużo, że jego „karierę” po prostu przemilczymy.

Tak czy siak, czekamy na walkę chociażby dlatego, że w końcu jeden z nich będzie musiał wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *