To jest Rosja! Został wybrany zawodnikiem meczu i dostał w nagrodę Kałasznikowa! [VIDEO]

Za gracza meczu otrzymał AK-47 czyli popularnego Kałasznikowa...

Takie rzeczy tylko w Rosji. Jak wiadomo, tradycją w wielu dyscyplinach sportu jest to, że zawodnik za zostanie zawodnikiem meczu dostaje drobny upominek. Jest to zazwyczaj butelka dobrego szampana bądź statuetka czy patera. Jednak w Rosji w hokejowej drużynie Iżstalu Iżewsk, prezes graczowi meczu w nagrodę ofiarował … karabin maszynowy AK-47.

Rosja to jednak stan umysłu. Klub Iżstal Iżewsk to zespół występujący w rosyjskiej Wyższej Lidze, czyli klasie rozgrywkowej znajdującej się poniżej KHL. Mówiąc w skrócie taka druga liga hokeja. Sponsorem klubu jest firma zbrojeniowa.Zatem prezes tego klubu wpadł na dziwny pomysł.

Po ostatnim wygranym meczu Iżstala prezes wparował do szatni z karabinem maszynowym AK-47 czyli Kałasznikowem w ręku. Zawodnicy mimo wygranej lekko się zaniepokoili.

Chwila konsternacji trwała krótko. Prezes szybko wyjaśnił całą sytuację i zakomunikował, że od teraz będzie to nagroda dla zawodnika meczu. Na początku zawodnicy myśleli, że prezes klubu żartuje, ale nie to prawda.

Pierwszym zawodnikiem, który dostał nagrodę czyli Kałasznikowa był bramkarz Sawielij Kononow, który obronił w meczu 36 z 38 strzałów. Teraz sam będzie mógł strzelać… oby nie do ludzi.

Poniżej nagranie.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *