Kubek kawy w kobiecych dłoniach fot. Pexels.com

Szokujące wyniki badań! Ten napój ZMNIEJSZA kobiece piersi. Natychmiast przestańcie go pić

Te badania mogą zmienić życie wielu kobiet na całym świecie. Naukowcy ze Szwecji udowodnili, że kawa zmniejsza kobiece piersi!

Badania zostały przeprowadzone na szwedzkim uniwersytecie w Lund. Udział w nim wzięło 300 kobiet, które wyraziły zamiłowanie do kawy oraz posiadał różnej wielkości piersi.Szwecja mimo, że nie kojarzy się zbytnio z kawą, to jednak jej spożycie jest tam naprawdę wysokie. Co ciekawe w języku szwedzkim występuje nawet słowo określające przerwę na małą czarną – fika.

Hipoteza o tym, że kawa wpływa na zmniejszenie piersi pojawiała się już od dawna, jednak teraz została oficjalnie, naukowo potwierdzona.

W trakcie badania kobiety piły dwie lub więcej filiżanki kawy dziennie. W skutek spożywania napoju w przeciągu kilkunastu tygodni ich piersi zmniejszyły się o 15 do 17 procent! Najbardziej widoczne zmiany zachodziły wśród kobiet o bardzo obfitym biuście.

Skąd takie zmiany w organizmie? Jak się okazuje, kawa obniża poziom wydzielania estrogenu, który wpływa na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Tak, dobrze przeczytaliście, ilość tłuszczu w organizmie spada i w związku z tym kurczy się rozmiar biustu.

Co ważne naukowcy podkreślili jednocześnie, że kawa wpływa pozytywnie na organizm. Ryzyko zachorowania na raka skóry spada aż o 20%. Równie dużo, bo aż o 25%, zmniejsza się ryzyko powstania kamieni w woreczku żółciowym.

Źródło: ladbible.com / 4mens.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *