Tomasz Ossoliński obraził Dodę twierdząc, że jej miejsce jest przy rozporku! Piosenkarka pięknie go zgasiła

Dorota Rabczewska fot. instagram.com/dodaqueen

Nie popisał się Tomasz Ossoliński, znany polski projektant, i jeden z jury programu TVN Style “Stylowy projekt”. W pewnym momencie programu  w chamski sposób wypowiedział się na temat Doroty Rabczewskiej-Stępień, twierdząc, że jej miejsce jest przy rozporku! Artystka stylowo odpowiedziała na chamski atak mężczyzny.

Do tej nieprzyjemnej sytuacji doszło w programie “Stylowy projekt”, w którym młodzi adepci mody rywalizują między sobą, kto stworzy lepszą kreację.  Jeden z uczestników zaprojektował spódnico-spodnie zdobione dość niewyraźnym napisem. Ossoliński nie mógł go rozczytać, więc zapytał co tam jest napisane.„Co jest napisane przy rozporku?”- zapytał.

Aspirujący projektant mody odpowiedział, że wszyty napis to “DODA”. Projektant skomentował galanterię niewybrednym, chamskim komentarzem:

„To może dobre miejsce.”

|Taki chamskie żart, nie musiał długo czekać na reakcję piosenkarki.  Stwierdziła ona, że jest to przejaw chamstwa i seksizmu.

„Poniżanie kobiet, deprecjonowanie ich i uprzedmiotawianie świadczy tylko o „mężczyźnie”, który to robi. Śmiech modelki współprowadzącej, niejako wtórujący w obrzydliwych żartach na temat innej kobiety, również pozostawia wiele do życzenia” – skomentowała Doda dla “Super Expressu”.

„W dobie „me too” takie publiczne zachowania w końcu spotykają się z dezaprobatą widzów, którzy nie akceptują chamstwa i seksizmu w telewizji, bo to daje fatalny przykład i otwiera furtkę innym mężczyznom do obrażania kobiet bez powodu” – dodała mocno wkurzona na projektanta piosenkarka.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *