Magda Gessler mocno atakuje Polaków. Zarzuca nam skąpstwo! „Polacy nie umieją dawać napiwków”

Magda Gessler. Foto: Instagram

Magda Gessler w ostrych słowach zaatakowała polskich konsumentów. Gwiazda TVN-u wytknęła Polakom skąpstwo.

Gwiazda TVN- u zarzuca nam Polakom, że jesteśmy źle wychowani, bo nie dajemy kelnerom napiwków. Zdaniem Magdy Gessler jedyną rzeczą, która potrafi obudzić w nas szczodrość, jest duża dawka alkohol. Szkoda, że celebrytka nie wspomniała, że jest znana jako płacąca bardzo niskie stawki pracownikom.„Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasem dają napiwki, ale uważają, że fajnie jest nie dawać napiwków, bo i tak zapłacili za dużo” – powiedziała w „Super Expressie”.

„To są reguły gry żelazne. W Stanach, jak nie dasz 15 czy 20 procent napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby Ci nie podstawili nogi i mówię to zupełnie poważnie” – dodała Magda Gessler.

Celebrytka dodała też, że sama jest wyjątkowo hojną bywalczynią restauracji i chętnie nagradza kelnerów za dobrze wykonaną pracę.

„Zawsze daję napiwki. Jak ktoś jest dobry, dostaje więcej, jak ktoś jest marny, dostaje mniej, a jak ktoś jest bardzo zły, to nie dostaje nic, a jeszcze do tego opieprz” – stwierdza Gessler.

Źródło: Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *