Nowe fakty ws. śmierci boksera Dawida Kosteckiego. Prokuratura zdradza co tam się stało!

fot. Facebook

Nowe fakty ws. śmierci boksera Dawida Kosteckiego, Prokuratura oficjalnie poinformowała, że nie dopatrzyła się żadnego zaniedbania czy zaniechania – poinformował w środę w Sygnałach Dnia wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Na antenie radiowej „Jedynki” wiceminister nadzorującego więziennictwo i sprawę śmierci Dawida Kosteckiego stwierdzi, że sprawa została wyjaśniona.„I prokuratura, która prowadziła postępowanie w tym zakresie – została przeprowadzona sekcja zwłok – i Służba Więzienna (…) wyjaśniała, czy było jakiekolwiek zaniechanie, zaniedbanie. Ze strony więziennej nie dopatrzono się zaniedbania, zaniechania” – powiedział na antenie radiowej „Jedynki”.

Wiceminister podkreślił, że Kostecki zmarł śmiercią samobójczą w areszcie na Białołęce. Zaznaczył dalej, że wszelkie okoliczności śmierci zostały dokładnie zbadane, prześledzono także szczegółowo życiorys aresztowanego.

„Całe jego życie zostało prześledzone. Od momentu, kiedy był w jednostkach penitencjarnych. To, jak wychowawcy oceniali jego zachowanie (…). To, dlaczego został przewieziony do tego aresztu – bo sąd tak zdecydował. Czy było zaciemnione miejsce przed celą, czy nie – nie było zaciemnione. Można sprawdzić dokładnie film” – powiedział.

Dodał również, że „to jest nieprawda, że pan Kostecki bał się wszystkich. To wszyscy się bali Kosteckiego”.

Źródło: interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *