Nie uwierzycie, kim jest Jacek Wójcik! Kolega Dagmary z „Gogglebox” zajmuje się wyjątkowo dziwną rzeczą

Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com

Jacek Wójcik, Dagmara Kaźmierska fot. instagram.com

Dagmara i Jacek to jedna z najbarwniejszych par serialu dokumentalnego „Królowe Życia”. Zawsze uśmiechnięci, weseli, a w niektórych sytuacjach nawet szaleni. O Dagmarze Kaźmierskiej wiadomo dużo, kim jest jednak jej przyjaciel Jacek Wójcik?

Ta informacja może zaskoczyć wielu fanów programu. Choć Jacek to bardzo postawny mężczyzna, wyglądem przypominający np. ochroniarza, to jego praca związana jest z plastyką. Mieszkający w Kłodzku celebryta ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.Choć w serialu przedstawiany jest raczej jako „wariat” i osoba mająca dwie lewe ręce do pracy, to w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Jacek Wójcik jest osobą bardzo dokładną i cenioną w swoim fachu. Spod jego ręki wyszło dotychczas kilkaset jeśli nie kilka tysięcy dzieł sztuki, które były przez niego odnawiane.

O życiu prywatnym Jacka nie wiadomo zbyt wiele. W 5. sezonie programu „Królowe Życia” widzieliśmy oświadczyny skierowane do Dagmary, ta jednak odrzuciła zalotnika i powiedziała „nie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *