Karczewski wyśmiał i utemperował Tuska! “Panie Donaldzie Tusku, niech pan już zamilknie”

Karczewski wyśmiał i utemperował Tuska! “Panie Donaldzie Tusku, niech pan już zamilknie”

Donald Tusk znów jątrzy i atakuję partię rządzącą w Internecie. Pięknie wyjaśnił go były marszałek Senatu – Stanisław Karczewski. „Panie Donaldzie Tusku, niech pan już zamilknie i nie mówi do nas takim językiem”.

Donald Tusk by znów pogłębiać podziały w naszym kraju, opublikował kolejny wpis, w którym próbuje wykorzystać temat koronawirusa do celów politycznych. Napisał tak:

„Duda radośnie komentuje sportowe wydarzenia, uśmiechnięty Morawiecki ogłasza kolejne sukcesy, Kaczyński schował się w nowym gabinecie. Wirus zabił prawie trzy tysiące Polaków i zabija dalej. Zaraza.”

Karczewski wprost do Tuska! “Niech pan już zamilknie!”

Słowa Tuska celnie skomentował w programie „Gość Wiadomości” były marszałek Senatu – Stanisław Karczewski.

Ważne, aby ten trudny okres dla nasz wszystkich, Polaków, Europejczyków, wszystkich ludzi na całym świecie, czegoś nas nauczył. Zgadzam się z tym, że ta sprawa powinna być absolutnie apolityczna. Nie powinno być żadnej gry i złośliwości politycznej— mówił.

Muszę jednak zwrócić na to uwagę. Przeczytałem przed chwilą wpis pana Donalda Tuska. Krytyczny, znowu jątrzący — powiedział załamany postawa byłego premiera Karczewski.

Były marszałek Senatu zaapelował do Donalda Tuska

Panie Donaldzie Tusku, niech pan już zamilknie i nie mówi do nas takim językiem. Chcemy spokoju, pokoju i ponadpolitycznego konsensusu — wezwał.

Tu nie ma żadnej polityki, tu kwestią jest nasze życie! — podkreślił Karczewski.

Panie Tusk daj Pan już spokój…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *