Robert Lewandowski jest w szoku! SZANTAŻUJĘ go jego były managera! Chodzi o miliony złotych!

Robert Lewandowski jest w szoku! SZANTAŻUJĘ go jego były managera! Chodzi o miliony złotych!

Jeden z tabloidów dotarł do wstrząsających faktów w sprawie konfliktu Roberta Lewandowskiego z byłym managerem. Jak się okazało, Cezary Kucharski szantażował piłkarza!

Robert Lewandowski zakończył współpracę ze swoim wieloletnim managerem Cezarym Kucharskim w 2018 roku. Jak twierdził piłkarz, mężczyźni nie mogli dojść do porozumienia w wielu kwestiach.

I również z tego wynikała moja decyzja. Czarek kiedyś mi powiedział, że on sobie zdaje sprawę, że jestem już większy niż to, co może mi zaproponować. Nie wiem, czy powiedział to świadomie, czy nieświadomie, czy było w tym trochę przekąsu, ale… Inaczej pewne rzeczy postrzegam, inaczej rozmawiam. (…) Na Czarka źle działało, że ja się rozwijam i jako człowiek i jako firma. Nie tylko gram w piłkę, ale rozwijam też inne sfery życia i to dla niego… No, jemu to nie pomogło – komentował Robert w książce “Krótka piłka. Bez dyplomacji o reprezentacji, Nawałce i Lewandowskim”

Teraz “Super Express” dotarł do nowych faktów w tej sprawie. Jak się okazało, Kucharski szantażował Lewandowskiego.

– Według naszych informacji śledczy wkrótce otrzymają bardzo mocne dowody świadczące o tym, że Cezary Kucharski szantażował kapitana naszej reprezentacji. Próbował wymusić na nim Próbował wymusić od piłkarza Bayernu Monachium kilkadziesiąt milionów złotych za… milczenie – czytamy.

Chodzi o oskarżenia o oszustwo niemieckiej skarbówki na 39 milionów zł., jakiej miał się dopuścić piłkarz. Manager Roberta twierdził, że ma dowody w tej sprawie i żądał za nich odpowiedniej zapłaty od Lewandowskiego.

– Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne – powiedział rzecznik prasowy piłkarza.

– Mogę potwierdzić, że jestem pełnomocnikiem Roberta Lewandowskiego. Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że Robert Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste – powiedziała adwokat, prof. Tomasz Siemiątkowski w rozmowie z “Super Expressem”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *