Andrzej Duda ostro odpowiedział dziennikarzowi!  -To nie dziennikarstwo to podłość

Andrzej Duda ostro odpowiedział dziennikarzowi! -To nie dziennikarstwo to podłość

Wojciech Cejrowski znany jest z tego, że zawsze mówi to co myśli. Tym razem znany podróżnik ostro zrecenzował postawę papieża Franciszka. “Ma bałagan w głowie, jakiś bigos” – stwierdził.

Wojciech Cejrowski ostro wypowiedział się na temat papieża Franciszka. Publicysta twierdzi, że następca św. Piotra wypowiada się „zgodnie z ideą poprawności politycznej i lewactwa”.

Dalej w wywiadzie popularny podróżnik zwraca uwagę, że powiedział również, że papież Franciszek opowiada herezje i pisze encykliki na temat ocieplenia klimatu i segregowania śmieci, czym w ogóle nie powinien się zajmować.

Ma bałagan w głowie, jakiś bigos. Jakże można mówić jednocześnie minus i plus? – dziwi się Cejrowski wypowiedziom papieża o gender.

Cejrowski skrytykował nieomylność papieża, w którą wiele osób błędnie wierzy i jak twierdzi trzeba krytykować papieża, jak robi złe rzeczy. Dlatego podróżnik twierdzi, że wielokrotnie głosił on herezje.

Jeżeli się wypowiada o polityce, ideologii gender, to nie wypowiada się w temacie dogmatów wiary, a tylko tego dotyczy jego nieomylność. Ten papież jest omylny bez przerwy – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *