Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizje! Dotyczy ona koronawirusa. Jest źle…

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizje! Dotyczy ona koronawirusa. Jest źle…

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję dotyczącą pandemii koronawirusa. Niestety jasnowidz z Człuchowa nie ma dla nas dobrych wieści! Wprost mówi o obecności wojska na ulicach polskich miast!

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jego przepowiednie wywołują duże zaciekawienie wśród internautów. Ostatnio, niestety, Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Jasnowidz znów zabrał głos na temat pandemii koronawirusa.

“Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy Mówiono, że szkoły prosperują dobrze – ja mam wrażenie, że mimo wszystko, to wszystko runie” – powiedział.

Jasnowidz twierdzi w swojej wizji, że na ulice wkroczy wojsko, jeśli sytuacja z ilością zachorowań nie będzie opanowana.

“Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione” – dodał.

Źródło: YT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *