Mariusz Pudzianowski zdradza prawdę o SWOJEJ KOBIECIE! “A ty myślisz, że kto…”

Mariusz Pudzianowski zdradza prawdę o SWOJEJ KOBIECIE! “A ty myślisz, że kto…”

No i się wydało! Jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, Mariusz Pudzianowski w końcu się wygadał. Znany był z tego, że nie opowiada w mediach o swoim prywatnym życiu. Nigdy nie widziano go na zdjęciach z kobietą swego życia. Tym razem postanowił odnieść się do tej kwestii na Instagramie. “A ty myślisz, że kto…”

Mariusz Pudzianowski to jeden z najbardziej popularnych sportowców w kraju. Zachwyt Polaków zdobył jako jeden z najsilniejszych ludzi na całym świecie. Natomiast gdy zakończył występy w charakterze strongmana, skupił się na karierze w MMA.

Niestety przez zarazę, plany “Pudzianowi” z pewnością mocno pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa. Teraz już jednak można spoglądać w przyszłość bardziej raźnym okiem.

Pudzianowski intensywnie zatem trenuje mając nadzieję, że już wkrótce będzie mu dane sprawdzić się w klatce. A czy pomiędzy trudnymi treningami znajduje czas dla życia rodzinnego i dzielenia życia z jakąś kobietą?

Teraz “Pudzian”, który zawsze stronił od dzielenia się swoim życiem prywatnym, postanowił odpowiedzieć na pytanie jednego z fanów. Siłacz zdradził , że w domu czeka na niego piękna kobieta!

Mariusz Pudzianowski na pytanie o kobietę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *