Wałęsa postradał zmysły? Chce osobiście “zlikwidować” Kaczyńskiego! “Będę do dyspozycji”

Wałęsa postradał zmysły? Chce osobiście “zlikwidować” Kaczyńskiego! “Będę do dyspozycji”

Skandaliczne słowa byłego prezydenta! Lech Wałęsa zamieścił na swoim Facebooku szokujący pełen nienawiści wpis. Ostrzega w nim, że jedynym sposobem na pozbycie się Jarosława Kaczyńskiego z polityki jest “fizyczna likwidacja”!

Czy on postradał zmysły? Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu skandaliczny wpis, w którym nawołuje do fizycznej likwidacji Jarosława Kaczyńskiego. Jak twierdzi były prezydent, od zawsze ostrzegał przed Kaczyńskim i jego ludzi. Co więcej, Wałęsa miał twierdzić od lat, że jedynym sposobem na odsunięcie prezesa Prawa i Sprawiedliwości od wpływu na bieżącą politykę jest jego fizyczna likwidacja.

“Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami. Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny” – napisał były przewodniczący “Solidarności”.

Wpis kończy kuriozalny apel o to, aby pamiętać o Lechu Wałęsie, jeśli ludzie dojdą do przekonania, że warto usunąć Kaczyńskiego z polityki.

“Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji” – napisał Wałęsa.

Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami .Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 16 października 2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *