Syn Ryszarda K. zatrzymany przez policę! Chodzi o pobicie operatora TVP

Syn Ryszarda K. zatrzymany przez policę! Chodzi o pobicie operatora TVP

Policja zatrzymała 31-letniego Aleksandra K., podejrzanego o pobicie operatora TVP Gdańsk – dowiedział się portal TVP Info. Przypomnijmy, że mężczyzna był kopany w głowę i uderzył w chodnik.

Informację o zatrzymaniu syna znanego biznesmena serwis potwierdził w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku. Mężczyzna przebywa teraz na komisariacie. Ma usłyszeć zarzuty.

Przypomnijmy, że do pobicia operatora TVP doszło w czwartek wieczorem przed domem Ryszarda K. w Gdyni na Kamiennej Górze. Tego dnia CBA zatrzymało kilkanaście osób, w tym mecenasa Romana Giertycha.

– Wraz z producentem telewizyjnym staliśmy pod samochodem, mieliśmy schowany już cały sprzęt. Syn zatrzymanego wyszedł i w dość mocnych słowach powiedział, że mamy odejść, po czym wrócił i zaczął popychać naszego producenta – relacjonował poszkodowany operator.

Mężczyzna był kopany w głowę i uderzył w chodnik.

– Nie wiedziałem, co się stało, zostałem uderzony głową o beton i miałem wrażenie, że coś się stało. Kiedy dziennikarka powiedziała, że jestem cały we krwi, zobaczyłem, że tak jest. Potem przyjechała karetka i policja i zostałem odwieziony do szpitala – powiedział.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *