Fani załamani. To koniec “Tańca z gwiazdami”. Polsat opublikował oficjalny komunikat

Fani załamani. To koniec “Tańca z gwiazdami”. Polsat opublikował oficjalny komunikat

Fani są załamani decyzją stacji telewizyjnej. Produkcja podjęła ważną decyzję. Finał show “Taniec z Gwiazdami” zobaczymy o wiele szybciej, niż się spodziewaliśmy. Kiedy emisja ostatniego odcinka?

“Taniec z Gwiazdami” to już hitowe rozrywkowe show emitowane od 2005 roku. Premiera 11. edycji programu odbyła się na początku marca 2020 roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa Polsat postanowił zawiesić produkcję.

Po półrocznej przerwie “Taniec z Gwiazdami” powrócił na antenę. Niestety nie odbyło się bez smutnych wieści. Ostatnio jedna z uczestniczek, Sylwia Lipka poinformowała, że jej test na koronawirusa dał pozytywny wynik, więc ona, jak i jej partner Rafał Maserak musieli zrezygnować z dalszego udziału w show. Telewizja Polsat postanowiła rozwiać wszystkie pytania widzów i opublikowała oficjalny komunikat. Okazuje się, że finał odbędzie się już w najbliższy piątek.

WAŻNY KOMUNIKAT. Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek. Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino. W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak, a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka. – czytamy.

Finał jedenastej edycji “Tańca z Gwiazdami” już 23 października o 20:05 na antenie Polsat.

View this post on Instagram

📣 WAŻNY KOMUNIKAT 📣 Wielki Finał @tanieczgwiazdami już w najbliższy piątek 💃🏻⭐️🕺🏻 Na parkiecie zobaczymy dwie finałowe pary @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal oraz @juliawieniawa i @stefanoterrazzino ⭐️⭐️⭐️⭐️ W ostatnim czasie sytuacja w programie zmieniała się dynamicznie i była nadzwyczaj gorąca. Nie tylko za sprawą ekscytujących występów czy głosowaniu widzów. W 9. odcinku 11. edycji miały wystąpić cztery pary. Niestety na parkiecie nie zatańczyli @sylwialipka_music i @rmaserak , a decyzją widzów z programem pożegnali się @sylwesterwilkofficial i @hannazudziewicz. Ten bieg wydarzeń oraz zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników i pracowników, wpłynął na podjęcie przez producenta decyzji o przyspieszeniu emisji finałowego odcinka #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #tzgfinal

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *