Bezczelność. Tusk znowu pluję na PiS! Były premier wykorzystuje “Protest Kobiet” do ataku na rząd…

Bezczelność. Tusk znowu pluję na PiS! Były premier wykorzystuje “Protest Kobiet” do ataku na rząd…

Donald Tusk znowu chce skłócać ze sobą Polaków! Teraz dzięki “Strajkowi Kobiet”  były premier po raz kolejny zaatakował partię rządzącą. “Obywatele przed zarazą muszą bronić się sami. Kalifat Polska 2020”.

Przypomnijmy, że wczoraj, we wielu miastach w Polsce odbyły się manifestacje przeciwników orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Podczas protestów dochodziło do zamieszek i wulgaryzmów.

Wydarzenia w kraju skomentował wielki przeciwnik obecnej władzy, były premier, obecnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk.

“Wódz, jego Partia i Kapłani. To ich bezpieczeństwa strzeże policja, to ich interesy są najwyższym państwowym priorytetem. Obywatele przed zarazą muszą bronić się sami. Kalifat Polska 2020” – napisał polityk na Twitterze.

Strajk Kobiet w całej Polsce

Od tygodnia w wielu miastach w Polsce trwają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. W ubiegły czwartek TK orzekł, że przerywanie ciąży ze względu na podejrzenie ciężkiej choroby lub upośledzenia płodu jest niezgodne z ustawą zasadniczą.

Podczas protestów dochodziło do dewastacji pomników oraz profanacji kościołów. Do niszczenia elewacji kościołów doszło m.in. w Warszawie oraz Krakowie. Wandale zniszczyli pomnik Ronalda Reagana w stolicy, a pomnik Jana Pawła II w Konstancinie został oblany czerwoną farbą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *