Bałtroczyk wyśmiewa Górniak ws. koronawirusa! “Geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą”

Bałtroczyk wyśmiewa Górniak ws. koronawirusa! “Geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą”

Piotr Bałtroczyk mocno się oburzył z powodu kwestionowania przez Edytę Górniak, powagi sytuacji, jeżeli chodzi o Covid 19. “Ma jedno dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą” – napisał satyryk.

Edyta Górniak od miesięcy ma swoje zdanie na temat pandemii koronawirusa. Piosenkarka twierdzi, że pandemia i związane z nią obostrzenia i straszenie nią ludźmi, ma na celu zmienienie świata jaki znamy. Panika związana z wirusem ma według Górniak dążyć do kontroli poszczególnych jednostek.

Piosenkarka zszokowała niejedna osobę, twierdząc, że w szpitalach leżą statyści zamiast prawdziwych chorych.

Twierdzi także, że Bill Gates poprzez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji świata. Według piosenkarki najlepszymi środkami na koronawirusa jest witamina D i oregano.

Piotr Bałtroczyk wyśmiewa piosenkarkę

“Edyta Górniak, wykonawczyni piosenek takich jak: “To nie ja byłam Ewą”, “Mazurek Dąbrowskiego”, ma jedno tylko dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą” – napisał na Facebooku.

Jego zdaniem opiekę nad synem Górniak powinien przejąć ojciec. “Ojciec dziecka jest – od pewnego czasu – odosobniony. Sugeruję, by dziecko odosobnić z ojcem, to je uchroni przed wpływem matki” – ocenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *