Nurkowska w szale atakuję prezydenta Dudę! “Ten pi…lony Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec”

Nurkowska w szale atakuję prezydenta Dudę! “Ten pi…lony Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec”

Oto kultura i inteligencja totalnej opozycji… Maria Nurowska zamieściła niezwykle wulgarny i chamski wpis na swoim Facebooku. Zaatakowała w nim prezydenta Andrzeja Dudę. “Ku..wa mać! To ten pi…lony Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec i ofiaruje się z NASZĄ pomocą!” – pisze zwolenniczka opozycji. Taka oto jest kultura ponoć szanowanej pisarki…

Maria Nurowska zanan  jest z tego, że mimo, że jest pisarką używa języka rynsztokowego. Zapomniana pisarka zauważyła, żę atakuja wulgarnie rząd ma poklask od lewicowych i pro pozycyjnych mediów. Teraz nie było inaczej.

W swoim poście na FB wulgarnie, zaatakowała prezydenta Polski zarzucając mu odpowiedzialność za stan polskiej służby zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Kobieta “kultury” wyzywa Andrzeja Dudę niczym menel z pod budki z piwem.

Nurowska ma pretensję do prezydenta za to, że ten odmówił pomocy ze strony Niemiec w przeciwdziałaniu skutkom epidemii. Wpis zaczyna się od przytoczenia historii jednego z pacjentów chorych na COVID-19.

“Teraz będę klęła, bo nie da się inaczej. Ku..wa mać! To ten pi…lony Duda odmawia pomocy ze strony Niemiec i ofiaruje się z NASZĄ pomocą! Ilu Polaków umarło sk…synu, dlatego, że nie przyjąłeś tej pomocy” – napisała ponoć osoba zwiana z kulturą.

“Jesteś j..ańcu mordercą i będziesz musiał z tym żyć!” – zakończyła.

Taka oto jest kultura po stronie opozycji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *