Jasnowidz Jackowski zdradza jak czeka nas zima! “To będzie zima inna niż wszystkie?”

Jasnowidz Jackowski zdradza jak czeka nas zima! “To będzie zima inna niż wszystkie?”

Krzysztof Jackowski postanowił nam zdradzić jaka pogoda czeka nas na najbliższe miesiące. Jakiej zimy możemy się spodziewać?. “To będzie zima inna niż wszystkie?”.

Przypomnijmy, że ubiegłym roku zima była dość łaskawa dla Polaków, bo rzadko zdarzały się dni z silnymi mrozami. W dodatku spadło niewiele śniegu. A jaka będzie nadchodząca zima?

Zima 2020-2021. Jaka będzie pogoda?

Ostatnio pojawia się coraz więcej informacji, że znowu okres zimowy będzie ciepły w naszym kraju. Tym razem na ten temat wypowiedział się Krzysztof Jackowski. Jasnowidz w swoich transmisjach internetowych często jest pytany przez fanów o pogodę.

Z przepowiedni Jackowskiego wynika, że można liczyć na łagodną zimę. Jeszcze w grudniu możemy spodziewać się dodatnich temperatur.

– Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego  – powiedział Jackowski.

– Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, ze zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie – przepowiedział jasnowidz z Człuchowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *