Kaczyński nie wytrzymał i ostro powiedział do opozycji! “Macie krew na rękach”

Kaczyński nie wytrzymał i ostro powiedział do opozycji! “Macie krew na rękach”

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w pewnym momencie nie wytrzymał chamstwa opozycji i  zabrał głos w Sejmie. Wicepremier zwrócił się do opozycji w żołnierskich słowach! “Macie krew na rękach”.

Podczas wieczornych obrad Sejmu posłowie opozycji co rusz przeszkadzali polityko partii rządzącej w Sejmie. Co rusz wspominani o Strajku Kobiet i atakowano PiS. W pewnym momencie na mównicę wszedł Jarosława Kaczyński.

– Najpierw, to łaskawie zdejmijce te błyskawice SS-mańskie. Po drugie, wszystkie te demonstracje, które żeście popierali, kosztowały życie już wielu ludzi. Macie krew na rękach – powiedział dobitnie prezes PiS.

– Łamiecie art. 165. Powtarzam, nie powinno was być w tej izbie. Dopuściliście się zbrodni– dodał Jarosław Kaczyński, odnosząc się słów polityków KO i Lewicy.

Te słowa wywołało emocjonalną reakcję posłów opozycji, którzy już wcześniej próbowali zakłócić przemówienie prezesa PiS.

Z ław opozycji zaczęto skandować: “Będziesz siedział”.

– Jeżeli w Polsce będzie praworządność, wielu z was będzie siedziało – odpowiedział wicepremier Kaczyński. Po tych słowach prowadząca obrady marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła przerwę.

Jak widać atmosfera w Sejmie robi się coraz gęstsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *