Wałęsa znowu chamsko atakuję Kaczyńskiego! “Skończy jak Mussolini”

Wałęsa znowu chamsko atakuję Kaczyńskiego! “Skończy jak Mussolini”

Lech Wałęsa po raz kolejny w chamski i agresywny sposób atakuję prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego. “Kaczyńskiemu zostały dwa szczeble w 20 szczeblowej drabinie do nieszczęścia, do tragedii, jeśli nie zawróci to już niebawem skończy jak Mussolini” – napisał na Facebooku były prezydent.

Nie od dziś wiadomo, że Lech Wałęsa mówiąc delikatnie nie darzy sympatią prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Teraz znowu zaatakował do w chamski i wulgarny sposób!

“Kaczyńskiemu zostały dwa szczeble w 20 szczeblowej drabinie do nieszczęścia, do tragedii, jeśli nie zawróci to już niebawem skończy jak Mussolini” – tłumaczy Wałęsa na Facebooku.

“Do resortów siłowych apeluję przestańcie wspierać obecnych decydentów. Musicie dostrzegać że niszczą z takim trudem zdobycze pokoleń, że łamią podstawy porządku prawnego funkcjonowania Państwa. Macie następny dowód tylko Węgry i Polska przeciw wszystkim w Europie” – pisze były prezydent.

“Cena jaką zapłacimy za te małpy z brzytwą będzie za wysoka. Po następnym szczeblu mimo swoich kłopotów nie będę miał wyboru.” – dodaje Wałęsa.

Źródło: Facebook / Lech Wałęsa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *