Halinka z serialu “Świat według Kiepskich” bankrutem! “W grudniu nie będę miała za co żyć”

Halinka z serialu “Świat według Kiepskich” bankrutem! “W grudniu nie będę miała za co żyć”

Niestety pandemia spowodowała, że artyści mają bardzo zły czas. Niestety taki sam czas, nastał właśnie dla znakomitej aktorki, popularnej Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka przechodzi właśnie bardzo trudny okres w swoim życiu.

– Moje oszczędności właśnie się kończą. Wcale nie muszę iść do wróżki, by wiedzieć, że przyszłość rysuje się w czarnych barwach. Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa Gienka. Bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę miała za co żyć – wyznaje w rozmowie z “Twoim Imperium” aktorka.

Aktorka mówi wprost: strach, bezradność, poczucie osamotnienia

– Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą. Termin rozpoczęcia zdjęć do nowych odcinków “Świata według Kiepskich” został wyznaczony na początek nowego roku, ale przecież tego, co będzie w styczniu, nikt nie jest w stanie przewidzieć. Nie chcę robić sobie nadziei, żeby później gorzko się nie rozczarować. Czuję się bezsilna i przytłoczona beznadziejną sytuacją, chociaż z drugiej strony rozumiem, że realia są takie, a nie inne – wyjaśnia Marzena Kipiel-Sztuka.

Brak pieniędzy to nie jedyny poważny kłopot, z jakim musi sobie radzić Halinka Kiepska.

– Na domiar złego w okresie pandemii bardzo popsuł mi się wzrok. Na szczęście lekarka, która mnie badała, nie wzięła za to ani grosza. Powiedziała, że zdaje sobie sprawę z tego w jakiej kondycji jest teraz środowisko aktorskie, a w związku z tym porada będzie darmowa. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczna, bo teraz naprawdę liczę się dosłownie z każdą złotówką. A przecież czeka mnie jeszcze znaczny wydatek na optyczne szkła korekcyjne – dodaje świetna aktorka w rozmowie z “Twoim Imperium”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *