Wojciech Cejrowski zmasakrował Donalda Tuska! “Tak się zachowuje świnia” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski zmasakrował Donalda Tuska! “Tak się zachowuje świnia” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski był bez litości dla byłego premiera Donalda Tuska. Nazwał jego antypolskie zachowanie skandalicznym. Po rz kolejny były szef PO zamiast stanąć po stronie polskiej wybrał obce interesy. “Tak się zachowuje świnia” – stwierdził podróżnik.

Chodzi o czwartkowy wpis byłego premiera, w którym odnosi się on do sporu na linii Polska-Izrael. Jednak zamiast wesprzeć Polskę, Donald Tusk wykorzystał sytuację do swoistego ataku na rząd PiS.

— Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o „polskich obozach”, szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc zgodnie z ustawą — napisał Donald Tusk.

Wpis Wojciech Cejrowski skomentował w programie “Minęła 20” na antenie TVP Info.

– Jeśli chodzi o wpis Donalda Tuska, to tak się zachowuje świnia. Podczas wojny było takie powiedzenie: tylko świnie siedzą w kinie – to jest właśnie rodzaj takiej świni – stwierdził podróżnik.

– W momencie kiedy matka jest atakowana, to ja jak się nawet nie zgadzam z opiekunem obecnym mojej matki, czyli PiS, to nie pluję w stronę Polski, tylko bronię. Potem się z bratem pokłócę, pobiję. Potem się będzie Platforma z PiS-em tłukła po ryjach. Ale nie teraz – zauważa słusznie Cejrowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *