0

2021 to rok kataklizmów i katastrof! Przerażające wizje Baby Wangi

Share

Baba Wanga pozostawiła po sobie mnóstwo proroctw. Bułgarska jasnowidząca także miała przepowiednie na 2021 rok. Jej wizja mrozi krew w żyłach.

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych jasnowidzących na świecie. Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Baba Wanga urodziła się 31 stycznia 1911 roku w bułgarskiej Strumicy. W wieku 12 lat w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas gwałtownej wichury straciła wzrok. Jej umiejętności jasnowidzenia ujawniły się dopiero po latach, gdy Wanga miała już 30 lat.

Wielu uważa, że trzy czwarte jej wróżb się sprawdziło. Baba Wanga miała przewidzieć m.in. wybuch drugiej wojny światowej oraz katastrofę w Czarnobylu. Bułgarska jasnowidząca także miała przepowiednie na 2021 rok.

Liczne źródła podają, że zdaniem Wangi, niedługo na nas czekają kataklizmy i katastrofy na globalną skalę! Oprócz tego, ludzkość będą również wyniszczały podziały religijne! Jasnowidząca także mówiła o “połączeniu trzech gigantów” w tym roku.

Jak twierdziła Baba Wanga, islamscy ekstremiści mają w nadchodzącym roku przeprowadzić atak na Europę, używając “arsenału broni chemicznej przeciwko Europejczykom” – podaje Plotek.pl.