Przerażające! Setki osób po zmianie płci żałują swojej decyzji. “Nie czuję się lepiej”

Przerażające! Setki osób po zmianie płci żałują swojej decyzji. “Nie czuję się lepiej”

Zmiana płci to jedyny ratunek dla osób “zagubionych” w swojej seksualności – taki przekaz wciskają nam lewackie środowiska oraz organizacje LGBT. Na całym świecie tysiące ludzi zainspirowanych tym hasłem postanawia zmienić płeć. Prawda okazuje się jednak brutalna, duża część z nich żałuje swojej decyzji.

Swoją historię na łamach brytyjskiego Sky News opowiedział 28-letni Charlie Evans, który jeszcze kilka lat temu był kobietą. Później ulegając namowom znajomych oraz ideologii postanowił zmienić płeć. Teraz żałuje tej decyzji i pomaga osobom takim jak on, aby ustrzec ich przed operacją.

Jestem w kontakcie z 19 i 20-latkami, którzy przeszli pełną operację zmiany płci i teraz tego żałują. Ich depresja nie zmniejszyła się, wcale nie czują się lepiej – przyznaje Evans.

W Wielkiej Brytanii powstała już nawet fundacja o nazwie The Detransition Advocacy Network, której zadaniem ma być przeciwdziałanie, a w zasadzie wyprzedzanie decyzji i edukacja osób, które chcą dokonać zmiany płci.

Przykładem osoby, której fundacja może pomóc jest osoba podająca się jako Ruby. Dziennikarzom Sky News zdradził, jak w jego przypadku wyglądała operacja zmiany płci

Kiedy byłem w klinice odbyła się sesja, która dotyczyła zdrowia psychicznego. Opowiedziałem o swoim zaburzeniu, ale nikt nie powiedział mi, że to może być kwestia dysforii płciowej (red. rodzaju depresji). Po prostu istnieje system mówienia – dobrze, oto twoje hormony, przejdziesz operację – gotowe – przyznaje Ruby.

Dane są przerażające. Jak wynika z oficjalnych statystyk, operację zmiany płci dokonuje 3200 procent więcej osób, niż było to jeszcze 10 lat temu. Usługi “identyfikacji” świadczone są nawet osobom w wieku 3 lub 4 lat.

Źródło: News.Sky.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *