Przerażająca wizja Jackowskiego! “Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani”

Przerażająca wizja Jackowskiego! “Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani”

Krzysztof Jackowski podzielił się w sieci kolejną wizją. Internauci przerażeni przepowiednią jasnowidza. “Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani”.

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami. Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna audycja. 57-latek twierdzi, że pandemiczne rekordy są jeszcze przed nami.

To się wszystko przedłuży. Te obostrzenia będą przedłużone, a trzecia fala będzie długa. Nawet jeżeli chwilami zelżeje, to będzie długa (…). Tak jak mówiłem w listopadzie-grudniu, że na początku stycznia będzie następna fala, a przełom lutego-marca to będzie początek wielkiej fali. I taką mamy, która będzie trwała długo. A największe wzrosty są przed nami. Będzie ona trwała do czerwca – powiedział.

Podczas wizji jasnowidz też zobaczył miejsca przypominające … getta! Według Jackowskiego ludzie będą zamykani oraz opryskiwani.

Widzę poruszenie w całym kraju, a ludzie są w niektórych miejscach zamykani jak w gettach. Nic im się nie dzieje, ale są zamykani, nie mogą z tych miejsc wyjść. Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani. (…) W tych miejscach jak getta ludzie będą dostawali racje żywnościowe. Będzie jeszcze większy chaos? Coś się dodatkowego stanie, nie umiem tego wytłumaczyć. To, co się teraz dzieje, nie jest szaleństwem. To, co czuję, nie rozumiejąc tego – to dopiero jest szaleństwo. Po raz któryś z kolei odrzucam to, ale to mi wchodzi do głowy. Tam, gdzie ludzie będą dostawali racje żywności, na tę żywność trzeba zwracać uwagę, bo będą jedli i chorowali. Za czarne te wizje dzisiaj – powiedział i zakończył transmisję bez pożegnania.

2 thoughts on “Przerażająca wizja Jackowskiego! “Ludzie będą stali w grupach i będą opryskiwani”

  1. Dorosli ludzie a wierzą w takie bajki. Grypa byla, jest i będzie. Poza tym kazdy jest mosicielem jakichs zarazków, głównie bakterii, dlatego nawet u zdrowego wychodzą pozytywne testy i ludzie są izolowani. Paranoja przekracza granice rozsadku. Opozycja nakręca strach a rząd broniąc sie, sięga absurdu. Każdy umarlak dzisiaj podciągany jest pod Covid a chodzi o to, by za umarlaka na covid wyłudzić kasę. Szpitale w tysiacach zlotych a lekarze POZ od 40 do 100 zl. Gdyby rząd ukrócił ten precedens, opozycja by go zadziobała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *