Bill Gates straszy kolejną katastrofą! Gorsza niż II Wojna Światowa…

Bill Gates straszy kolejną katastrofą! Gorsza niż II Wojna Światowa…

Najpierw miał “przewidzieć” koronaszaleństwo, teraz straszy jeszcze większą katastrofą. Miliarder Bill Gates podzielił się z dziennikarzami przewidywaniami na najbliższe lata, jego zdaniem na świat nadciąga prawdziwy kataklizm.

Według Gatesa to co czeka społeczeństwo w przeciągu najbliższych lat, dla wielu regionów świata skończy się większym wyniszczeniem, niż straty po II Wojnie Światowej. Co ma się zatem stać?

Złe warunki pogodowe, susze i powodzie doprowadzą do utraty plonów, a w związku z tym ludzie nie będą w stanie się wyżywić. To spowoduje, że destabilizacja i poziom migracji będą o wiele większe niż to kiedykolwiek widzieliśmy. Większe niż nawet w czasie II wojny światowej – zapowiada miliarder.

Skąd tak nagłe zmiany? Zdaniem Billa Gatesa to konsekwencja … kopania kryptowalut. Ogromne “fabryki” mają spowodować przyspieszenie efektu cieplarnianego, co zakończy się katastrofą ekologiczną.

One thought on “Bill Gates straszy kolejną katastrofą! Gorsza niż II Wojna Światowa…

  1. No cóż, “pseudo-autorytety, Pseudo-organizacje,, pseudo-filantropi”, tego świata, znaleźli super biznes, Najpierw sponsorujemy ich biznesy, które doprowadzają świat do ruiny, a później sponsorujemy ich pseudo -naprawianie”, tego świata i ten “Słowotok” , sam na siebie włączył resecik. Wszystko dla “dobra ludzkości”, i za nasze dobra, powstają “pseudo-filantropi”, tego świata, czego nie wezmą w swoje “łapy”, tym mniej j “popsują”,tego, co służyło nam wszystkim do tej pory. Globalna Żenada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *