Prawda wychodzi na jaw! Prof. Horban przyznaje. Rząd PiS celowo zakażał ludzi koroną!

Prawda wychodzi na jaw! Prof. Horban przyznaje. Rząd PiS celowo zakażał ludzi koroną!

To nie jest żart! Po wielu tygodniach na jaw wychodzą fakty, które kiedyś uznawane były za kompletnie “szurowskie” teorie. Andrzej Horban przyznał, że rząd celowo zarażał Polaków Covidem! To może być koniec dla PiSu.

Koronawirus wciąż nie odpuszcza! Mimo wprowadzonych obostrzeń liczba zakażeń i zgonów codziennie rośnie. Jak się okazało, to wina rządu!

Profesor Andrzej Horban się wygadał. W okresie wakacyjnym 2020 roku rząd “świadomie” poluzował obostrzenia i restrykcje w kraju, aby część Polaków szybciej zakaziła się koronawirusem!

Absolutnie świadomie. Trochę chronić, trochę pozakażać – powiedział w rozmowie z “DGP”.

Według lekarza jest to za normalna metoda postępowania z infekcjami przenoszonymi drogą oddechową.

Ci, którzy przechodzą chorobę łagodnie, niech się zakażają, bo im więcej przechoruje, tym większa bariera dla wirusa. Im więcej osób przejdzie łagodnie, tym większe korzyści społeczne. – powiedział.

2 thoughts on “Prawda wychodzi na jaw! Prof. Horban przyznaje. Rząd PiS celowo zakażał ludzi koroną!

  1. Jedno jest pewne zrobiono z zdrowych ludzi chorych, teraz szuka się winny i usprawiedliwienia w społeczeństwie, ale tu go nie znajdziecie, bo jest w “Was” i żaden argument Was nie obroni, bo go brak Zajmijcie się lepiej “pseudo-organizacjami i ich pseudo-filantropami” w innym przypadku jesteście już “parawanikiem zbytecznym”

    1. Ta cała pseudo filantropia odbywa sie za nasze pieniądze i kosztem naszego zdrowia wiec wprowadzili sobie bezkarność i prawo do legalnego demolowania Polski i narodu polskiego bo mają plany na inny naród który ma się tu zasiedlić czyli nazistów z Izraela co przez 50 lat pastwili sie nad semickim narodem palestyńskim dokonując jego eksterminacji niczym hitlerowskie Niemcy podczas II WW o czym informują nawet wyroki wydane przez MTS o zbrodniarzach Izraelskich i ich zbrodniach wojennych na Palestyńczykach.Chazarzy to bardzo mściwi i przebiegli antysemici i najeźdżcy dla których nie znana jest litość czy miłosierdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *