Szaleństwo Niedzielskiego! Wprowadzą kary za “nieuzasadnione podróże”?

Szaleństwo Niedzielskiego! Wprowadzą kary za “nieuzasadnione podróże”?

Absurd goni absurd – tak w skrócie podsumować można pomysły rzucane przez Adama Niedzielskiego dotyczące kolejnych ograniczeń, które będą mogły być nakładane na Polaków.

Ostatnie konferencje prasowe ministra zdrowia i premiera to prawdziwy festiwal kolejnych pomysłów, jak ograniczyć wolność obywateli i docisnąć twardy lockdown. W trakcie jednego ze spotkań z dziennikarzami padł skrajnie kuriozalny pomysł.

Okazuje się, że rząd myśli o wprowadzeniu kar finansowych za “nieuzasadnione podróże”. Na taki pomysł wpadły już wcześniej władze w Wielkiej Brytanii, które ogłosiły, że jakiekolwiek wyjazdy turystyczne będą karane, mowa nawet o 5 tysiącach funtów.

W tej chwili nie dyskutujemy o takim rozwiązaniu, ale ono absolutnie nie jest wykluczone – stwierdził Niedzielski na konferencji prasowej.

Taka postawa ministra Niedzielskiego obecnie nie dziwi. Od kilku dni w mediach przedstawiane są opinie i komentarze, które jasno wskazują, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać decyzji, które jeszcze bardziej zaostrzą obowiązujące w Polsce ograniczenia.

3 thoughts on “Szaleństwo Niedzielskiego! Wprowadzą kary za “nieuzasadnione podróże”?

  1. Kary, Ty wymierzy społeczeństwo, przeciwko tym co zamknęli świat. Źródło zamknięcia jest jedno, a argumentów dalej brak..Ciz zrobienie z ludzi zdrowych, chorych, świadczy tylko o tym że ta niebezpieczna fobia “pseudo-autorytetów”, tego świata na “alergię na ludzkość”, pio co tyle trudu z ich strony, łatwiej nam społeczeństwom, odesłać ich “na dożywotnią kwarantannę”, przeciąż jeszcze “biedaczki dostaną psychozę”. Globalna Żenada i bezprawie – korupcji”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *