Skandal w Dubaju! Kilkadziesiąt kobiet nago na balkonie. Sąd będzie bezlitosny? [VIDEO]

Skandal w Dubaju! Kilkadziesiąt kobiet nago na balkonie. Sąd będzie bezlitosny? [VIDEO]

Skandal w Dubaju! Kilkadziesiąt dziewczyn zatrzymane za odważną sesję zdjęciową na balkonie. Grozi im nawet pół roku więzienia.

 

W jednej z luksusowych dubajskich dzielnic doszło do wielkiego skandalu! Kilkanaście nagich kobiet pozowało na balkonie w sesji do kampanii marketingowej. 11 z nich to obywatelki Ukrainy, a organizatorem sesji okazał się Rosjanin.

Mieszkaniec sąsiedniego budynku nagrał nagich dziewczyn stojących na balkonie. Gdy filmik trafił do sieci, wybuchł prawdziwy skandal. Dziewczyny wraz z organizatorem zostały zatrzymane.

Jak podaje portal Metro UK, prokurator generalny Dubaju nakazał, aby obywatelki Ukrainy oraz Rosjanin, zostali deportowani do swoich państw. Gdyby nie to, modelkom groziłaby kara do pół roku pozbawienia wolności, a fotografowi nawet 18 miesięcy. Oprócz tego grzywną w wysokości 5 tysięcy dirhamów, czyli około 5200 złotych.

 

One thought on “Skandal w Dubaju! Kilkadziesiąt kobiet nago na balkonie. Sąd będzie bezlitosny? [VIDEO]

  1. A już już myślałem, że to Polki ale okazało się że to Ukrainki, może ten Rosjanin za mało płacił i tylko to było przyczyną, że nie załapały się na ten akt ekshibicjonizmu…..hahhahhaaaaa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *