Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego: “Umrze dużo starszych ludzi”

Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego: “Umrze dużo starszych ludzi”

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. W programie “Wideoprezentacje” zdradził, co czeka Polaków w nadchodzących miesiącach. Niestety, jasnowidz z Człuchowa nie ma dla nas dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski ostatnio gościł w programie Krzysztofa Woźniaka z kanału “Wideoprezentacje”. Podczas rozmowy 57-latek miał wizje. Według jasnowidza w krótkim czasie zginie sporo starszych osób, jednak nie na koronawirus.

W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno. – powiedział.

Jackowski też zobaczył dymisje jednego z polityków, co według jasnowidza doprowadzi do upadku partii rządzącej.

Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. (…) To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, że inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. (…) PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi – może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam – dodał.

One thought on “Szokująca wizja Krzysztofa Jackowskiego: “Umrze dużo starszych ludzi”

  1. A jeżeli do władz polskich Łukaszenka ma te zamiary obicia pysków to i ja sie dokładam bo im to się należy dać w pysk jak nikomu innemu chociaż za tą bezkarność w zwiazku z działaniami i wzrostem umieralności plandemii covid gdzie w Polsce to wzrost o 23,4% a w Norwegi spadek -0,5%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *