65-latek zagryziony przez psy! Nie miał szans z mastifami

65-latek zagryziony przez psy! Nie miał szans z mastifami

65-latek został śmiertelnie pogryziony przez psy. Do tragedii doszło w miejscowości Rzgów pod Koninem. Prokuratura zajęła się sprawą.

 

15 kwietnia na jednej z posesji w miejscowości Rzgów pod Koninem do tragedii. Według ustaleń śledczych 65-letni mężczyzna wszedł na teren zamkniętej posesji, gdzie znajdowały się dwa psy rasy mastif tybetański. Zwierzęta zaatakowały mężczyznę i i dotkliwie go pogryzły. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę, jednak medykom nie udało się uratować 65-latka.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-latek wszedł na zamkniętą posesję, na której znajdowały się 2 psy rasy mastif tybetański. Z nieznanych przyczyn psy zaatakowały mężczyznę i dotkliwie go pogryzły, w wyniku obrażeń mężczyzna zmarł na terenie posesji – poinformował o2.pl mł. asp. Sebastian Wiśniewski z komendy miejskiej w Koninie.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Prokuratura przesłuchuje świadków zdarzenia. Lekarz weterynarii przebada psy, co wykaże czy nie chorowały na wściekliznę – dodał.

4 thoughts on “65-latek zagryziony przez psy! Nie miał szans z mastifami

  1. Teraz sie okaże że psy, koty, gołębie pocztowe i chomiki są groźniejsze od wilków dzików i lisów bo te zagryzają ludzi a nie dzikie wilczki czy liski mimo to że to one nie są szczepione i trzymane w kojcach tylko chodzą i zagryzając co chcą i kogo chcą roznosząc wściekliznę i bomblowice a nie ASF i covid….hahahahaa

  2. Jak z nieznanych powodów, czy tam przyczyn? Przecież piszesz wyraźnie że wszedł na ZAMKNIETĄ posesję gdzie przebywaly psy. To było terytorium chronione przez te psy i ten pan nie miał prawa tam wchodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *