Szokujące! Polski generał chce KONFLIKTU z Rosją?! ” Zgotujemy im Afganistan i Czeczenię”

Szokujące! Polski generał chce KONFLIKTU z Rosją?! ” Zgotujemy im Afganistan i Czeczenię”

Generał Waldemar Skrzypczak zrobił ogromną głupotę, która będzie miała swoje konsekwencje. Władimir Putin i politycy na Kremlu tylko czekają na takie agresywne wypowiedzi ze strony Polski – mówił Marcin Jan Orłowski w najnowszym “Gorącym Temacie”.

Tematem odcinka były słowa gen. Skrzypczaka z wywiadu udzielonego gazecie Fakt. Emerytowany wojskowy podkreślał, że Polska nie powinna bać się Rosji. Wręcz przeciwnie, to Federacja Rosyjska powinna obawiać się nas, ponieważ w przypadku konfliktu zbrojnego “zgotujemy im Afganistan i Czeczenię”.

Myślę, że jesteśmy na tyle zdeterminowani do obrony naszej suwerenności, że Putin z nami nie będzie zaczynał. On będzie nam groził wojną informacyjną, zresztą już ją prowadzi, hakuje nasze media, trolluje, zastrasza Polaków i polskich polityków, którzy się boją wszystkiego – mówił generał Skrzypczak.

Straszy nas od kilkunastu lat skandalami, agentami, flotą bałtycką. Ile się możemy bać? Polacy, przestańmy się bać Rosji! Niech Rosja się boi nas, bo jak nas zaatakuje, to zgotujemy im Afganistan i Czeczenię. Oczywiście, wojsko musimy mieć silne i nowoczesne, ale nie bójmy się Rosji, bo wcale nie jest taka silna, na jaką się próbuje wykreować – dodał.

Źródło: Fakt.pl

One thought on “Szokujące! Polski generał chce KONFLIKTU z Rosją?! ” Zgotujemy im Afganistan i Czeczenię”

  1. Rosja nie jest tak silna jak się mówi. To fakt. Polacy natomiast nie zgotowali by Rosjanom Afganistanu czy Czeczenii, jesteśmy totalnie rozbrojonym narodem. Próba oporu przeciw potecjalnemu okupantowi skończyła by się krwawą klęską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *