Bill Gates podał datę końca pandemii! Skąd to wie?

Bill Gates podał datę końca pandemii! Skąd to wie?

Bill Gates podczas ostatniego wywiadu poruszył temat szczepionek przeciw Covid-19. Słowa 65-latka wywołały ogromne kontrowersje.

 

Bill Gates ostatnio gościł w telewizji Sky News, gdzie m.in. wyraził swoje zdanie na temat szczepionek. Założyciel Microsoftu uważa, że szczepionki powinny powstawać w ściśle określonych oraz kontrolowanych warunkach. W związku z tym powinny być objęte ochroną patentową, ponieważ produkcja przez innego producenta może podważać jej skuteczność.

Jego słowa wywołały prawdziwą burzę. Eksperci twierdzą, że argumenty Gatesa są bezpodstawne.

Oprócz tego miliarder podał termin końca pandemii. Jego zdaniem pokonamy koronawirusa w 2022 roku, gdy pojawią się nadwyżki szczepionek i liczba zakażeń znacznie spadnie.

2 thoughts on “Bill Gates podał datę końca pandemii! Skąd to wie?

  1. Po pierwsze to ten “pseudo-autorytet i pseudo – filantrop”, naszego świata, to ma już wystarczająco “patentów”, które prawnie powinny być wstrzymane i zabronione. Nauka jest dla ludzi i ma im służyć, bo w nią inwestujemy , a nie w prywatnych rękach tak jak np. “wirusy”, które używają jej do manipulowania światem. Czas takie “pseudo-autorytety”, wysłać na “dożywotnią kwarantannę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *