Szokujący wywiad żony Krawczyka. “Płacze w niebie”

Szokujący wywiad żony Krawczyka. “Płacze w niebie”

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka zrobiło głośno wokół jego nazwiska. Żona muzyka, Ewa postanowiła skomentować ten medialny szum. Twierdzi, że “mąż płacze w niebie”.

 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku po walce z koronawirusem. Jednak to nie Covid był przyczyną jego śmierci, co potwierdziła jego żona Ewa. Gwiazdor od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Przeszedł kilka operacji stawu biodrowego oraz miał m.in. problemy z sercem.

Po śmierci gwiazdora w mediach zaczęły pojawiać się informacje o jego zdradach małżeńskich, testamencie i o tym, że zostawił chorego syna bez grosza. Oprócz tego Marian Lichtman z Trubadurów publicznie wypowiada się na temat życia Krawczyków.

Żona zmarłego muzyka, Ewa postanowiła skomentować sprawę. Wdowa zapewniała, że nie zostawi syna Krawczyka na lodzie.

Mój mąż w niebie płacze, widząc, co się dzieje. Moje serce jest otwarte dla Krzysia juniora. Kilka dni temu przypadkowo spotkaliśmy się przy grobie Krzysztofa. Rozmawialiśmy życzliwie. Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż. Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców – powiedziała w rozmowie z Onet.pl.

Ewa Krawczyk też prosiła “chociaż o tydzień spokoju na żałobę”.

One thought on “Szokujący wywiad żony Krawczyka. “Płacze w niebie”

  1. Krawczyk płacze za grzechy a żona robi karierę w mediach jak żona Marka Perepeczki, zamiast dać spokój i pozostawić wszystko losowi tak jak w przypadku 500 tyś Polaków zmarłych co roku celebryci nawet własna śmierć muszą celebrować i podnosić do mistycznych przeżyć jak korzenni koszerni wybrańcy a życie jednak toczy się dalej i żaden mistycyzm oraz na siłę rozdmuchiwane uwielbienie nic nie dadzą…..hahahaha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *