0

45-latek zabił swoją żonę tuż po ślubie! Ciało ukrył w walizce

Share

45-letni Thomas Nutt zabił swoją 52-letnią żonę Dawn Walker tuż po ślubie, a jej ciało schował w walizce. Mężczyzna przyznał się do zbrodni.

Do makabrycznej zbrodni doszło w październiku zeszłego roku w miejscowości Lightcliffe pod Leeds w Wielkiej Brytanii. 52-letnia Dawn Walker zniknęła tuż po swoim ślubie z 45-letnim Thomasem Nutt’em. Jak się okazało, mąż zabił 52-latkę, a jej ciało ukrył w walizce. Mimo to Nutt sam zgłosił zaginięcie żony na policje.

Po jakimś czasie 45-latek przyznał się, że zamordował żonę i wskazał miejsce ukrycia zwłok. Kobieta cierpiała na zaburzenie dwubiegunowe. Pewnego dnia między małżonkami doszło do kłótni. 52-latka zażądała rozwodu oraz wypomniała mężowi wyrok z przeszłości za napaść i gwałt. Mężczyzna twierdzi, że zrobił jej krzywdę nieumyślnie.

Oskarżony przyznał się do zabicia zmarłej. Trudności w sprawie będą polegały na tym, że nie zamierzał jej zabić lub wyrządzić naprawdę poważnej krzywdy – podkreślała Abigail Langford, obrończyni Thomasa Nutta (New York Post).

25 lipca w brytyjskim sądzie w Bradford ruszył proces tej sprawy. Ma potrwać około 10 dni.