3

Adam Niedzielski do dymisji?! „Ogromny problem obozu władzy”

Share

Dzisiejsza decyzja członków Rady Medycznej to wotum nieufności wobec rządu i ministra zdrowia. Ja oczekuję jego natychmiastowej dymisji – twierdzi Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do decyzji członków Rady Medycznej, którzy w dużej części podali się do dymisji.

Przypomnijmy, 13 z 17 członków Rady Medycznej przy Premierze RP podało się do dymisji, jak wyjaśniono, ze względu na brak współpracy z resortem zdrowia i realizowaniem rekomendacji tegoż organu doradczego.

Jest rzecznikiem (red. Adam Niedzielski) koronawirusa. On tylko informuje ile jest zgonów i ile jest zajętych respiratorów, zamiast walczyć z wirusem – stwierdza lider ludowców.

Zdaniem Kosiniaka-Kamysza w rządzie znajdują się osoby, które wstrzymują wprowadzanie obowiązku szczepień oraz restrykcji, co jest problemem dla premiera Morawieckiego.

To jest myślę ogromny problem władzy. Racjonalne stanowisko posła z komisji zdrowia, która nie ma wpływu na partię i rząd – stwierdził.

W tej wypowiedzi polityk odnosił się do Bolesława Piechy, posła Prawa i Sprawiedliwości, który otwarcie opowiada się za wprowadzeniem przymusu szczepień dla wszystkich obywateli.

Źródło: Polsat News