1

Afera zoofilska na Śląsku! Zgwałcił psa i umarł. Właściciel stanie przed sądem

Share

Zoofilska afera z województwa śląskiego powraca. 37-letni właściciel psa, którego udostępniał do gwałtów, usłyszy zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

O sprawie zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Wówczas to do mediów przedostała się informacja o tajemniczym zgonie 50-letniego mężczyzny. Według wstępnych ustaleń, odbył on stosunek seksualny z psem.

Do incydentu doszło w Czerwionce-Leszczynach. Według przekazów policyjnych, 50-latek odbył stosunek z psem. Chwilę później źle się poczuł i stracił przytomność. Obecny na miejscu właściciel czworonoga, który przyglądał się całemu procederowi, starał się reanimować mężczyznę. Na miejsce wezwani zostali także ratownicy medyczni, którym nie udało się uratować starszego mężczyzny.

„Potwierdziliśmy kontakt pomiędzy zmarłym mężczyzną a psem. (…) Wykluczyliśmy jednak to, by w tym feralnym dniu doszło do czynności seksualnych właściciela ze zwierzęciem” – powiedziała zastępca rybnickiego prokuratora rejonowego Malwina Pawela-Szendzielorz.

Obecnie pies przebywa pod opieką fundacji „Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią”. 37-letniemu mężczyźnie, właścicielowi psa, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.