0

Ale chamstwo! Władysław Frasyniuk brutalnie atakuję Jarosława Kaczyńskiego! „Dopóki ktoś nie zdecyduje się, żeby go odstrzelić…”

Share

Ile w tym człowieku kompleksów i nienawiści. Władysław Frasyniuk wściekle atakuję prezesa PiS! „Jestem bardzo zadowolony, że Jarosław Kaczyński będzie rozstrzygał konflikty w grupie przestępczej” – mówi „Gazecie Wyborczej” miłośnik „totalnej opozycji”. Co jeszcze bardziej skandaliczne, ten chory z nienawiści człowiek parę razy twierdzi, że trzeba prezesa PiS „odstrzelić”!

W „GW” Frasyniuk zaatakował Jarosław Kaczyński ws. rekonstrukcji rządu. Zwłaszcza informacja, że do rządu ma wejść Jarosław Kaczyński i zostać wicepremierem. Prezes PiS ma stanąć na czele specjalnego komitetu, który będzie nadzorował m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości.

Władysław Frasyniuk używa w tym kontekście mafijnych porównań.

– Trzymam kciuki, że ten najbardziej ulubiony przez nas, a zwłaszcza przez opozycję, gangster Jarosław wejdzie do środka gangu i będzie musiał zająć się bieżączką – przekonuje.

Frasyniuk o Kaczyńskim

– On jest trochę jak Pershing, to znaczy on będzie na swoich własnych prawach i wszyscy wiedzą, że dopóki ktoś nie zdecyduje się, żeby go odstrzelić, to jego głos będzie decydujący. Mówiąc zupełnie uczciwie, uważam, że to jest dobra dla nas, obywateli, informacja.

Frasyniuk krytykuje też postawę opozycji w sprawie ustawy o ochronie zwierząt.

– Jest coś żenującego po naszej stronie i martwię się, że jak padnie ten strzał celny i ten główny mafiozo się odstrzeli i zacznie być totalna wojna, to po naszej stronie nie będzie kogoś, kto będzie w stanie tym zarządzać. Nie będzie człowieka, który rozprawi się z tym gangiem – chamsko dodaje.

– Ryzyko polega na tym, że jutro Jarosław Kaczyński będzie jechał do Krakowa i zobaczy ciężarówki, które blokują mu drogę, i powie: ale dlaczego ten przemysł ciężarówkowy ma funkcjonować, może go lepiej zamknąć, a przy okazji środowisko będzie się lepiej czuło. A towary będziemy wozili busikami, które mniej zagracają polskie drogi. To jest ryzyko i opozycja w ogóle w tej sprawie zamilkła – twierdzi Frasyniuk.

Źródło: Gazeta Wyborcza