0

Ależ WAZELINA! Marek Suski zachwala wicepremiera Błaszczaka: „Polityk o czystym sercu…”

Share

Marek Suski był gościem w programie „Graffiti” w Polsat News. Tam mówił o nowym wicepremierze w samych superlatywach, niczym o obiekcie swoich westchnień. „Mariusz Błaszczak jest wyjątkowo sprawnym politykiem o czystym sercu” – powiedział poseł PiS.

Zapytano polityka PiS o wywiad jaki udzielił i mówił wtedy, że:

Wspiera rząd w walce z Unią Europejską, która chce zlikwidować państwo polskie – mówił wtedy.

Wspieram rząd w walce o suwerenność Polski – odpowiedział.

Jak słyszę, jakie padają słowa na temat Polski w UE, to mnie to bardzo boli. Są one nieprawdziwe, nieuczciwe i obrażają naszą historię, dumę i mnie osobiście. Uważam, że z tym trzeba walczyć. Nie możemy się zgodzić na to, że będzie narracja w Unii, że Polacy są winni za Holokaust, że były „polskie obozy koncentracyjne”, że tu nie ma demokracji, że ludzie siedzą w więzieniach za noszenie kwiatów po ulicach – dodał.

Suski stwierdził, że:

Unia przesadza, jeśli chodzi o próbę podporządkowania sobie Polski i przebudowy Europy – odpowiedział.

Błaszczak jest wyjątkowo sprawnym politykiem o czystym sercu

Następnie zapytano Suskiego o jego zdanie na słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, że szef MON Mariusz Błaszczak zastąpi „go pod każdym względem”.

Mariusz Błaszczak jest wyjątkowo sprawnym politykiem o czystym sercu. Bardzo go szanuję – mówił zachwycony polityk PiS.

Uważam, że w tej sytuacji, kiedy mamy wojną za granicą i ona nam zagraża (…), najważniejszą rzeczą, oprócz wzmocnienia gospodarki, jest wzmocnienie armii. A tym wzmocnieniem jest podniesienie ministra obrony narodowej do rangi wicepremiera – dodał.

 

Źródło: Polsat News